Nacházíte se: Úvod - Vše pro firmy

 

Vše pro firmy

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Wap - CZ, s.r.o. (pobočka Havlíčkův Brod)

Prodej a servis vysokotlakých čistících strojů Wap®, podlahových mycích strojů, průmyslových vysavačů, náhradních dílů, chemie.

U Svatého Jána, 3609, Havlíčkův Brod

Josef Vaverka - PERSO International

Návrhy a realizace interiérů se zaměřením na kancelářský nábytek, školská zařízení, úřady, jednací místnosti, recepce, hotely a zdravotnická zařízení. Dodáváme i kuchyňské linky a vestavěné skříně.

Dr. Půži 361, Přibyslav

Kontroly nemocných - MARKON (pobočka Humpolec)

Provedeme pro Vás bleskurychlou kontrolu Vašeho zaměstnance v den započetí pracovní neschopnosti. Kontroly provádíme po celé ČR.

Pelhřimovská, Humpolec

Mirka taxi

taxislužba

U rybníčků 1147, Světlá nad Sázavou

FOTO OLIJNYK

Portréty, svatby, produkty, fotografické práce v ateliéru i exteriéru. Reklamní grafika, logotypy, letáky a brožury, sazba knih, plakáty, kalendáře.

Humpolec

Crespo, s.r.o.

Reklama, digitální tisk, tvorba www stránek, webdesign, počítačová grafika, reklamní předměty, billboardy, letáky, razítka, loga, vlajky, transparenty.

Nádražní 397, Havlíčkův Brod

Augustin Oborný - Služby v oblasti systémů řízení jakosti

Poradenství a příprava systémů řízení jakosti, ochrany životního prostředí, BOZP a systémů kvality a bezpečí v privátních zdravotnických zařízeních.

Štoky 154, Štoky

Softlak, s.r.o.

Vyrábíme lakovny, odsávací boxy a stěny typové i podle zadání. Navrhujeme a projektujeme montáž a repasování stříkacích boxů a uvedených zařízení. Projektujeme odsávání, filtraci a vzduchotechniku.

Husovo náměstí 19, Ledeč nad Sázavou

Deko Draht, s.r.o.

Vybavujeme obchodních sítě a řetězce produkty pro podporu prodeje, dodáváme reklamní a prodejní stojany, drátěný program, manipulační techniku, skladovací palety, vstupní turnikety a cenové displeje. Vyrábíme cenovky a cenové lišty (PET, PVC, PC).

Pilská 658, Ždírec nad Doubravou

Hrastnik, s.r.o.

Dodáváme kompletní vybavení obchodů, náš sortiment je obchodní zařízení, koše, háčky, dělítka, stojany, cenové lišty, cenovky, zaklapávací rámy, plastové rámečky a kontrolní zrcadla. Provádíme konzultace a montáže pro zařízení skladů.

Pilská 658, Ždírec nad Doubravou

AMG - Karel Pícha, s.r.o.

Vyrábíme dopravníky, válečky, pražce, dopravní pásy, transportní systémy. Dodáváme ocelové konstrukce, dehydráty a mobilní třídírny. Dodáváme stroje a zařízení pro těžbu a zpracování nerostných surovin. Navrhujeme nákresy studií pro výrobní celky.

Panuškova 744, Světlá nad Sázavou

KF - NOVODUR, s.r.o.

Vyrábíme a dodáváme galvanické linky. Vyrábíme - nádrže kruhové, hranité jímky, prodej materiálu. Dodáváme a montujeme technologické celky, povrchové úpravy, neutralizační stanice, odsávací a přívodní vzduchotechnika, nádrže a zásobníky, servis.

Nádražní 1277, Ledeč nad Sázavou

EKOL s.r.o.

Vyrábíme technologické celky pro povrchové úpravy, lakovny, čistírny odpadních vod, postřiková zařízení a vanové linky pro odmašťování, fosfátování, moření apod. Nabízíme dopravní systémy, vytvrzovací pece, sušky, ultrafiltrace a reverzní osmózy.

Marie Majerové 1152, Ledeč nad Sázavou

ATS holding, s.r.o.

Nabízíme kancelářský nábytek, kancelářské židle a křesla v sortimentu více než 2000 položek, obsahujících manažerský, lékařský, konferenční a jednací nábytek a židle. Grafický návrh a doprava zdarma, tištěný katalog na vyžádání zdarma zašleme.

Havířská 747, Havlíčkův Brod

HOUFEK, a.s.

Výroba a prodej dřevoobráběcích a truhlářských strojů, nástrojů, nářadí. Prodej elektrického ručního nářadí.

Obora 797, Golčův Jeníkov

Feroplast, spol. s r.o.

Navrhujeme, vyvíjíme a vyrábíme firemní a reklamní stojany, stojánky, kontejnery, regály, koše, háky, police a vozíky. Výrobky dodáváme vč. koleček, samolepek a cenových lišt. Zajišťujeme vše pro vybavení obchodů, skladů, obchodních sítí a řetězců.

Soukenická 136, Chotěboř

Alena Trnavská

Výuka německého jazyka, překlady NJ-ČJ

Šmolovy 233, Havlíčkův Brod

David Kočí - Výroba vybavení obchodů

Vyrábíme cenovky, cenovkové lišty, různé typy stojánků, kapes a držáků. Plastové reklamní stojany, výrobky z plexiskla, cenové upoutávače, výstrčky, zvýrazňovače, displeje. Ohýbáme a potiskujeme plasty. Zakázková výroba z akrylátu, PS, PET, PVC, PC.

Vrchlického 2388, Havlíčkův Brod

Zdeněk Domkář Čadas - Interier

Vyrábíme schody, schodiště, naší specializací jsou atypické interiéry.

U Panských 1449, Havlíčkův Brod

Zok-system, s.r.o.

Dodáváme cenové lišty a cenovky, regály OZAP, koše, háčky, lamelové stěny, dělítka a posunovače, pulty, vitriny, kontrolní zrcadla, rámy a rámečky. Zajišťujeme zařízení a vybavení prodejen a obchodů. Prodáváme cenovky na regály a cenovky na kola.

Pražská 2752, Havlíčkův Brod

Kovo Ledeč, s.r.o.

Vyrábíme jednoúčelové stroje a zařízení včetně návrhu a konstrukce. Robotizovaná pracoviště pro manipulaci a svařování. Dále montážní, svařovací, upínací a jiné přípravky dle potřeb zákazníka. Výroba přesných strojních dílů. CNC obrábění.

Kouty 91, Kouty

Kowa, spol. s r.o.

Vyrábíme, dodáváme a zprovozňujeme plastové úpravny vody a pro průmysl, malé obce i domácnosti - změkčování vody, odstraňování železa, manganu...

Pod Šeptouchovem 510, Ledeč nad Sázavou

Envicomp, s.r.o.

Dodáváme čerpadla s magnetickou spojkou CASTER,3M PUMPS, membránová VERSA-MATIC a TAPFLO, dávkovací EMEC a OBL, vertikální GEMMECOTTI a CORODE, sudová JESSBERGER. Nabízíme filtry kapalin CORODE a plastové nádrže skladovací. Certifikát ISO 9001:2001.

Hrnčíře 969, Ledeč nad Sázavou

[b][url=http://www.rightchristianlouboutin.com/christian-louboutin-sandals-c-1.html]Christian Louboutin Sandals[/url][/b] [b][url=http://www.rightchristianloub...

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?